فروش مدرک جعلی

فروش مدرکفروش مدرک

کلاهبرداری یا کارافرینی

روشهای نوین تحت عنوان آموزش مجازی و خالی نمودن جیبهای مردم ، بعنوان یک مشاور کسب و کار و همچنین مدرس حرفه ای مذاکره و زبان بدن باید بگویم که امروزه کلاهبردارن شیک پوش و با ویترینهای زیبا جذاب و فریبنده بیش از هر روز دیگری در جامعه رشد یافته اند و در این مقاله کوتاه ما قصد داریم به این مهم بپردازیم

لطفا این مقاله را به دقت بخوانید و برای سایر دوستان خود نیز ارسال فرمائید تا مردم از ماهیت اینگونه افراد و موسسات کلاهبردار اینترنتی آگاه شوند اخر چگونه ممکن است ده سال درس خواندن و زحمت کشیدن را چنین اشخاص کلاهبرداری در یک روز و یک لحظه طی می کنند

جالب است موسس این شرکتها که در مورد آنها تحقیقات گسترده ایی نموده ام دارای پرونده های مختلف و زیادی در مراجع مختلف دادگستری هستند و متاسفانه این افراد  هر بار با اسامی چون مجازی غیر مجازی آموزش پار….. به فعالیتهای مجرمانه خود پرداخته و قاون را دور می زنند و عوام ساده هم اسیر این رفتارها میشوند و جیب این شیادها را پر می کنند .

لطفا قبل از خرید مدارک جعلی از این موسسات کلاهبرداری با وزارت علوم و یا نمونه مدارک را استعلام کنید این دانشگاه و یا دانشگاههایی از این دست در لیست سیاه وزارت علوم قرار دارد و این شیادها با اشراف به این موضوع این موارد را تبلیغ گسترده می کنند.

برخی افراد بیسواد و یا کم سواد با این مدارک قصد دارند در آینده برای خود شغلی دست و پا کنند . دوست عزیز برادر و خواهر گرامی شما خود با مراجعه به سایت اینگونه دانشگاهها در قسمت دریافت گواهینامه  و certificate و… امکان خرید این مدارک نامعتبر را دارید و نیاز به واریز پول هنگفت به این موسسه هانیست ایا برای یک دوره مجازی می توان ۱۰ تا ۱۰۰ مدرک به اصطلاح خارجی دریافت نمود و ایا این امر منطقی و قانونی است؟

البته این امر میسر است . شما با شرکت در اینگونه موسسات امکان دریافت دوجین مدرک خارجی و داخلی غیر مرتبط را دارید. جالبتر اینکه این مدارک همزمان با دریافت فایل آموزشی تقدیم شما می شود. لطفا کمی با خود فکر کنید آیا این مدرک فروشی صحیح است ؟

آیا من به عنوان کارفرما مدرک استخدام می کنم یا علم را و ارزش دانش و مهارت فنی شما را … 

چند روز پیش دختری به دفتر من امده بود با دوجین مدرک مربی گری ورزشی اما در اولین و ابتدایی ترین سوال مربی گری ورزشی واماند ایا می شود به چنین افرادی اعتماد نمود؟

لطفا مراقب باشید این تبلیغات عوام فریبانه که برای تخلیه جیب شما طراحی و تولید می شود را جدی نگیرید و فریب خرید مدارک دانشگاهی با پول را نخورید . چرا نیاز به مدرک بدون پشتوانه امروز انقدر بصورت اپیدمی درآمده است ؟ چرا فکر می کنیم با خرید یک مدرک و بدون داشتن دانش فنی آن می توانیم موفق شویم این روزها در دهه محرم باید برای افرادی که با این شیوه میلیاردها از مردم کسب درآمد می کنند و مال باخته با خرید این مدارک بعدا متوجه می شود با یک صدم مبلغی که این مدارک بی ارزش و فاقد وجاهت قانونی اعطا می شود را خود می توانسته بصورت مستقیم ا همین دانشگاه به صورت مستقیم بخرد…

نکته جالب اینکه  همه می گویند مرکز و موسسه ما زیر نظر وزارت … و مراکز… دولتی فعالیت داره و…. و  آخر این تبلیغات همیشه می گویند فرصت محدود یک فرصت فوق العاده و یک…. ایا نیویورک و آکسفورد و کمبریج و…. مجوزی است برای اینکه بعد از آن بتوان از این مدرک استفاده کرد هرکس این مدرک را به شرکت ما یا مجموعه شرکتهای ما ارائه کند ت آموزش مجازی که دارای مجوز وزارت علوم نبوده و نیستند و یا مدارک مجازی که توسط اینگونه مجموعه ها صادر می شود را غیر قانونی تلقی نموده  هرگز باعث استخدام نخواهند شد.

مطمئن باشید که مدارک موسسات ….  و کلا مدارک اینگونه مجموعه ها برای همه کارفرمایان کاملا مردود اعلام میشود و فقط راهی برای تخلیه جیب شما است لطفا بیشتر دقت کنید مراقب این تبلیغات سیاه و تبلیغات بی ارزش و دروغین باشید .

نمونه مدارکی که این موسسات غیر مجاز در حال فروش آن هستند عبارتند از :

درخواست ریز نمرات
درخواست تأیید ترجمه گواهینامه توسط وزارت امور خارجه
مدرک DNW اتریش
مدرک QAL انگلستان
مدرک BQC یونان
مدرک OXFORD CERT
درخواست تقدیرنامه
مدرک مشترک ……
مدرک llc چک
مدرک ICS کانادا
مدرک ACS انگلستان
عضویت حقوقی ایباما
مدرک SWISS CERT
عضویت حقیقی ایباما
مدرک TUV انگلستان
درخواست تأیید ترجمه گواهینامه توسط دادگستری
مدرک ASYS اسپانیا
مدرک لاتین مرکز اموزش…..
مدرک eQual استرالیا

در پایان مصاحبه من با یکی از این موسسات را بشنوید.

دکتر مازیار میر مشاور و تحلیلگر

مقالات مرتبط :

مراکز تولید گواهینامه

استاندارد ایزو ۹۰۰۱

سمینار مدرک گرایی

مدرک گرایی

اصول طلائی برای کسب موفقیت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی / مشاوره

شماره تماس: 09198718767