دوره آموزش زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه ای

دوره آموزش زبان بدن در بازار یابی و فروش حرفه ای

 

photo_2016-04-27_21-57-06

مازیارمیر

در این دوره منحصر به فرد مدرس دوره شما را با بیست سال تجربه خود همراه می کند

تکنیکهای پیشرفته زبان بدن برای تاثیر گذاری بیشتر

قسمتی از این کارگاه آموزشی :

راهکارهایی که دراین کارگاه کوتاه می آموزید کاملا شباهت دارد به دستگاه های ورزشی تردمیل پس ،هرچقدر بیشتر از آن استفاده شود،بیشتر سود  می برید.

*آنچه را که  ذهن بتواند تصور و یا باور کند، شاید در آینده هم بتواند به آن دسترسی بهتر و کاملتری پیدا نماید البته به شرطها و شروطها

بایدها و نبایدها آیا یک رفتار یک تفسیر تک بعدی و ساده دارد و یا تفاسیر چند بعدی پیچیده و گوناگون دارد و چگونه باید تفسیر کرد . ایااگر فردی چانه اش را بر روی دست هایش قرار دهد و به نظر رسد که در حال فکر کردن است، این امر همیشه نشانه ای از مغلوب شدن او توسط ظاهر شمانیست، بلکه در حالت کلی به سوال‌هایی که در ذهنش پدید آمده است، فکر می‌کند:” آیا این فروشنده صادقی  است؟ توجه شمارا جلب می کنم به سیر اسلایدهایی در این زمینه ۳۷ عکس از برترین های جهان……..

اگر او دست به سینه نشسته است، احتمال ناراحتی و اذیت شدن از موضوعی وجود دارد. اما به محدوده بیش از یکصد حالتی که مطابق آخرین کتاب بدن زبان پیش روی شما در فیلم و اسلاید خواهیم دید فقط توجه کنید…..

این بدترین چیز ممکنی است که شما می‌توانید با آن مواجه شوید.این حالت حاکی از حقیقتی است که شما بدترین حالت ممکنه را در خریدار ایجاد کرده اید و او به هیچ وجه نمی تواند به شما اعتماد کند. در این شرایط هیچ چیز نمی‌تواند به شما کمک کند؛ تنها چیزی که شاید به شما کمک کند این است که از او روی برگردانید و با لبخندبه طرف دیگری حرکت کنید. وانمود کنید که به اجبار خرید و کلا خرید  علاقه مند نیستید. این مطالبی که بصورت یک تاتر کوچک ملاحظه می نمائید یک کار صرفا آموزشی است بدور از ذهنیت جنسیتی و شخصیتی…..

برترین متد برای تحت نفوذ قرار دادن دیگران مذاکره و زبان بدن تلفیقی است و در این سمینار دو روزه ما به ابعاد گوناگون این مسئله خواهیم پرداخت.

 زمان :

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

دانشگاه شرکت LG

متد آموزشی:

نحوه آموزش این دوره براساس مهندسی رزلینس و تفکر تحلیلی استوار خواهد بود .

مدرس دوره:

مازیارمیر مدرس بین المللی بازاریابی و فروش همچنین خلبان و  دبیر اسبق ورزشهای هوائی ،مدرس و مشاور ارشد اسبق کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و همچنین مدرس و مشاور مجمع عالی نخبگان کشور با  سابقه بیش از ۱/۲۶۰/۰۰۰ نفر آموزش در سراسر استانهای کشور یکی از قوی ترین سیستمهای آموزشی را برای شما به اجراء خواهد درآورد . ایشان تنها مدرسی در کشور است که به شدت معتقد است اگر هر فردی از نحوه ارائه مطالب رضایت نداشته باشد کل هزینه آموزشی را مسترد می نماییم .

 

  این دوره با موفقیت برای مدیران ارشد شرکت گلدایران  اجراء گردید .

Mazyar Mir professional consultant and analyst

اگر علا قه مند هستید در دوره های آموزش مشاور و یا مدرس کسب و کار و ارتباطات موثر و یا قصد دارید به پشت نقاب چهره ها نفوذ کنید اگر می خواهید واقعیت انسانها را بیشتر درک کنید و اگر علاقه مند هستید در سخنرانیها و مذاکره و تجارت و کسب و کارتان موفق تر ظاهر شوید لطفا کتاب زبان بدن ایرانی را مطالعه فرمائید و یا با ما در دوره های تخصصی زبان بدن با ما همراه شوید .

توصیه می شود مطالب زیر را حتما مطالعه فرمائید:

دوره روانشناسی فروش و بازاریابی با گرایش زبان بدن و تحلیل مستند استیو جابز

دکترین مذاکرات حرفه ای -قسمت اول

زبان بدن در بازاریابی قسمت اول

فریاد کارآفرینی

مدیریت زمان به روایت یک مشاور زبان بدن و بازاریابی

برگزاری همایش و کلاس اموزشی و مشاوره

درسهایی از دوره زبان بدن با گرایش بازاریابی و فروش (فروش بیشتر از طریق خدمات مشتری)

دوره آموزش زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه ای

بازاریابی به روش داعش قسمت اول – جدیدترین مقاله بازاریابی

بازاریابی کثیف بازاریابی سیاه

تجربیاتی از موفقیت در بازاریابی قسمت اول

دوره آموزشی زبان بدن در بازاریابی حرفه ای

بازاریابی سیاه بازاریابی کثیف قسمت ۲

آموزش مذاکره قسمت اول

دکترین مذاکرات حرفه ای -قسمت اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی / مشاوره

شماره تماس: 09198718767